Salaten Tüncina Duası ve Anlamı ilahisini dinle
Facebook ilahileri

ilahi Salaten Tüncina Duası ve Anlamı dinle ilahiler indir

Puan Ver:
Açıklama : Salaten Tüncina Duası ve Anlamı
türkçe Salaten Tüncina Duası 

 Salaten Tüncina Duası


Farz namazlarından sonra dua okumak sünnettir. Namazı kıldıktan sonra Allah'a şükredip, peygamberimize salavat getiririz. Ondan sonra da istediğimiz duayı yaparız. İşte Selaten Tüncina duası da bu dualardan birisidir.

Bu duayı farz namazlarından sonra okumanın önemli faziletleri vardır. Belalardan ve musübetlerden korunacağını, ömrünüzün bereketli olacağı ümit edilmektedir.

Salaten Tüncina Arapça Okunuşu

Salaten Tüncina Türkçe Okunuşu"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Bazı yerlerde, "Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr." kısmının olmadığını da belirtelim. Ancak bu kısmın söylenmesi de çok faydalıdır.

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.


İzlenme : 5978 | Puan : 2.9
ilahiSüre: ilahiler dinle - En Güzel ilahiler - Müziksiz ilahiler - ilahi indir - ilahi sözleri - Bedava ilahiler - Duygulu ilahiler - Zikirli Menzil ilahileri Dinle Arapça - ilahi dinlemek istiyorum - ilahi dinle indir | Tarih : Salaten Tüncina Duası ve Anlamı ilahisi 14.05.2013 Tarihinde Yüklenmiştir.
ilahi Etiketleri : Salaten Tüncina Duası ve Anlamı türkçe Salaten Tüncina Duası
ilahi linki      :
Salaten Tüncina Duası ve Anlamı ilahi Yorumları

Bu ilahiye yorum yazılmamış. ilahilere yorumunu gönder.

Salaten Tüncina Duası ve Anlamı ilahisine Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *

Benzer ilahiler

ilahi, ilahiler Dinle, ilahi indir, En Güzel ilahiler

ilahi, , ilahiler, ilahisi, ilahi dinle, ilahileri, ilahi indir

ilahiler | ilahi | ilahidinle | ilahilerindir | ilahi sözleri | Menzil ilahileri | Zikirli ilahiler
Yandex.Metrica